CARİ MODÜLÜ


CARİ MODÜLÜ

Tüm müşterilerin ve satıcıların bakiyelerini, cari hareketlerini ve iletişim bilgilerini ve yapılan görüşmeleri tek ekranda görün.

Her müşteriniz için kullanıcı tanımlaması yaparak cari hareketlerini gerçek zamanlı görmelerini sağlayın. Müşterilerinize özel ek bakiye, genel indirim, katalog bazlı indirim veya ürün bazlı fiyat tanımlayın.

Carileri LOGO'ya giriş yapmaya ihtiyaç duymadan web üzerinden oluşturun. Kullanıcı yetkilendirmelerini aynı ekran üzerinden yapın.

Türkiye haritası üzerinden tüm müşterilerinizi kontrol edin.

Müşterilerinize ekstrelerini, müşterilerinizin e-posta adreslerine isterseniz periyodik olarak, isterseniz tek tek MS Excel olarak gönderin. Ekstrelerin gönderim sayısını ve okunma zamanlarını kontrol edin.

Müşterileriniz panellerinde görebilecekleri duyurular yayınlayın. Duyuruları belirlerken görüntüleneceği zaman aralığını, duyuruyu görebilecek müşterileri belirleyin. Belli bir temsilcinin müşterilerinin veya belli bir şehirdeki müşterilerin görebilmesini sağlayın.

Müşterilerinizin sisteme girdikleri zamanları ve sistemdeki hareketlerini takip edin. En fazla baktıkları ürünleri ve stokta olmadığı için sipariş veremedikleri ürünleri belirleyin. Başarısız girişleri listeleyin.