LENUVIA HAKKINDA

LENUVIA HAKKINDA

Muhasebe verilerinin tamamen dijital ortamlarda saklanmaya başlamasıyla, verilerin oluşturulması, işlenmesi, değerlendirilmesi daha önemli hale gelmiştir.

Lenuvia Yazılım, muhasebe yazılımlarının firmaların özel isteklerine tam olarak yanıt verememesi nedeniyle firmaların muhasebe altyapısında köklü değişiklikler yapmadan çözüm üretmek amacıyla kurulmuştur.

Firma yöneticilerinin en büyük sorunu mali verilere herhangi bir yerden herhangi bir anda ulaşamamalarıdır. Bu nedenle modüllerimiz tam anlamıyla web ortamında çalışan internete erişimi olan herhangi bir cihazdan güvenlikli olarak erişilebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Yazılımı kullanan firma sahipleri, firmaların tüm işleyişlerini anlık olarak takip edebilecek, gerektiği yerde müdahale edebilecek duruma gelmişlerdir.

Gelişmiş raporlama seçeneklerimiz ile muhasebe programından alınamayacak raporları almak mümkün hale gelmiştir.

Tasarımlarımız her cihaza ve işletim sistemine uygun şekildedir. Cep telefonu, tablet, bilgisayar vb. cihazların çözünürlüğüne göre uygun görünümlerde kullanıma sunulmuştur.

...

WEB ÜZERİNDEN RAPORLAMA TEKNOLOJİSİ

...
İŞLETMELERE ÖZEL RAPORLAMA ÇÖZÜMLERİ

İşletmelerin muhasebe sistemlerinin muhasebe uzmanlarımız tarafından analiz edilmesiyle uygun raporlama araçları kısa sürede muhasebe sistemine entegre edilir ve mekan ve zaman bağımsız olarak ulaşılabilir hale gelir. Gereksiz giderlerin kontrolü ve kâr edilmeyen ürünlerin ve müşterilerin tespit edilmesi sağlanır.

KAREKOD İLE SİPARİŞ OLUŞTURMA

Barkoddan daha fazla veri saklayabilen ve web ortamında daha kolay olan karekod sistemiyle muhasebe sistemlerini entegre hale getiriyoruz. Bu sistem ile sayım ve siparişlerin karekod ile oluşturulması, verilerin muhasebe programlarına yazılması, sevkiyatta yanlış ürünün sevkedilmesinin engellenmesi sağlanmaktadır.

1 - SİSTEM ANALİZİ

Sisteminiz muhasebe ekibimiz tarafından ücretsiz olarak incelenerek kullanabileceğiniz modüller tespit edilir.

Eğer siparişlerinizi web üzerinden müşterilerinizin oluşturmasını ve muhasebe programınızın veritabanına kaydetmesini istiyorsanız, server üzerinde gerekli protokoller kurulur. Modüllerimiz çalışması için gerekli ortam sağlanır. Sipariş takip modülleri aktif hale getirilir.

Karekod sistemini kullanmak istiyorsanız; karekodun oluşturulması ile ilgili bilgi verilir. Siparişlerin ve sayımların yapılabilmesi için gerekli modüller sisteme kurulur.

2- VERİ KONTROLÜ

Veritabanınızdaki verilerin raporlamaya uygun olup olmadığı kontrol edilir. Verilerin sisteme girilmesinde hatalar mevcutsa personelinize gereken bilgi ve eğer gerekliyse eğitim verilir. Raporlanabilecek veriniz yok ise verileriniz uygun hale getirilir.

Karekod ve sipariş sistemlerinin entegrasyonu ile verilerin düzenlenmesi tarafımızdan yapılmakta olup, personelinize yük getirecek bir işlem yapılmamaktadır.

3 - VERİLERE ERİŞİM VE RAPORLAMA

Verilere sadece sizin belirlediğiniz kullanıcıların erişmesini sağlayarak kullanıcı dostu bir arayüzle kullanımınıza sunuyoruz. Sistemimizde yer alan raporlar haricinde dilediğiniz raporların oluşturulmasını ve görsel olarak size sunulmasını sağlıyoruz. Muhasebe programına girilen veriler anında yazılım üzerinden internete erişimi olan herhangi bir cihazdan erişilebilri hale gelir.

BİZE ULAŞIN


SON YENİLİKLER

...

Karekod Sistemimizin Test Süreci Tamamlanmıştır

LOGO'yla entegre olarak el terminalsiz ve web tabanlı çalışan karekod sistemimizin test süreçleri tamamlanmış, kullanıma hazır hale gelmiştir. Artık sayım ve sipariş işlemlerinizi karekod sistemi ile daha hızlı yapabileceksiniz.

Devamı...
...

Envanter ve Ürün Bazlı Kârlılık Raporu Hizmetinizde

Deponuzdaki envanterin mali değerini görebileceğiniz ve her kalem malzemenin yapılan satışlarından yaptığınız kârı inceleyebileceğiniz raporlarımız tamamlanmıştır. Bırakın, yatırım yapacağınız ürüne yazılım karar versin.

Devamı...
...

Detaylı Gider Raporu ile Giderleriniz Kontrol Altında

Gider raporlarını grup halinde ve detaylı olarak görebileceğiniz raporumuz tamamlanmıştır. Örneğin belli periyotlardaki toplam akaryakıt giderlerini görebileceğiniz gibi, hangi plakalı aracın ne kadar yakıt harcadığını da görebilirsiniz.

Devamı...