MÜKEMMEL BİR KARİYER FIRSATI

EKİBİMİZE KATILIN

MÜKEMMEL BİR KARİYER FIRSATI İÇİN BİZİMLE ÇALIŞIN

Rahat çalışma ortamımız, dinamik ve uyumlu ekibimiz ile yeteneklerinizi geliştirirken kariyerinizde parlak bir sayfa açın.

Lenuvia, günümüzün vazgeçilmez bir gerekliliği olan innovasyonun tam olarak uygulandığı bir firmadır. Karşımıza çıkabilecek zorluklarla mücadele edebilecek, sorunlara çözüm bulabilecek ve bizi bir sonraki noktaya taşıyabilecek motivasyona sahip arkadaşlarımızla çalışmaya her zaman istekliyiz.

HER ZAMAN EN İYİSİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Müşterilerimizin memnuniyeti kadar ekip arkadaşlarımızın da mutluluğu bizim için önemlidir. Ekibimize rahat çalışma ortamının sağlanması her zaman önceliklidir.

Kendinizi uzman personelimizle birlikte geliştirirken rahat bir ortamda çalışın.

Farklı kariyer planları için bizimle iletişime geçin...

  • Yazılım (WEB Teknolojilerinde çalışmış)
  • Muhasebe (Muhasebe programında kendini geliştirmiş)
  • Pazarlama (Bir yazılım ürünü pazarlamış)

Bir yandan mevcut yazılımlarımızı geliştirirken, bir yandan da firmalara özel yeni yazılımlar yapmaktayız. Bunların geliştirme süreçlerinde hem yazılım, hem muhasebe alanında kendini geliştirmek isteyen iş arkadaşlarıyla birlikte çalışmak istemekteyiz.

Yazılım
Muhasebe
Pazarlama

BİZE ULAŞIN


SON YENİLİKLER

...

Karekod Sistemimizin Test Süreci Tamamlanmıştır

LOGO'yla entegre olarak el terminalsiz ve web tabanlı çalışan karekod sistemimizin test süreçleri tamamlanmış, kullanıma hazır hale gelmiştir. Artık sayım ve sipariş işlemlerinizi karekod sistemi ile daha hızlı yapabileceksiniz.

Devamı...
...

Envanter ve Ürün Bazlı Kârlılık Raporu Hizmetinizde

Deponuzdaki envanterin mali değerini görebileceğiniz ve her kalem malzemenin yapılan satışlarından yaptığınız kârı inceleyebileceğiniz raporlarımız tamamlanmıştır. Bırakın, yatırım yapacağınız ürüne yazılım karar versin.

Devamı...
...

Detaylı Gider Raporu ile Giderleriniz Kontrol Altında

Gider raporlarını grup halinde ve detaylı olarak görebileceğiniz raporumuz tamamlanmıştır. Örneğin belli periyotlardaki toplam akaryakıt giderlerini görebileceğiniz gibi, hangi plakalı aracın ne kadar yakıt harcadığını da görebilirsiniz.

Devamı...