İŞ ORTAĞIMIZ OLUN BİRLİKTE BÜYÜYELİM

BAYİMİZ OLUN

HER SEKTÖRÜN İHTİYACI YAZILIMLAR

muhasebe programı bayileri, e-ticaret işletmecileri, ajanslar, bilgisayar ve yazılım firmaları gibi farklı sektörde hizmet veren bayilerimiz ile beraber oluşturduğumuz Lenuvia ailesinin bir üyesi olarak özel kampanyalarımızdan ve benzersiz fırsatlarımızdan yaralanabilirsiniz. .

Uzun yıllar boyunca biriktirdiğimiz tecrübemizle geliştirdiğimiz yazılım ve bilgi birikimimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız. Müşterilerinizin memnun olacağı bir altyapı kullanmak sizi daha güçlü yapacaktır.

FİRMA İHTİYAÇLARINA UYGUN OLARAK ESNETİLEBİLİR

Bayilerimizin gerek mevcut müşterilerinin, gerekse yeni irtibat kuracağı firmaların ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla firmaya özel yazılımlar da üretip, müşterilerinizi çözümsüz bırakmıyoruz.

Geniş yazılım ekibimiz ile müşteri ihtiyaçlarını kısa sürede karşılayabilecek bilgi ve fiziki donanıma sahibiz.

Pazarlaması kolay, her sektörün ihtiyacı olan ürünlerimiz hakkında bilgi almak ve bayilik fırsatlarımızdan yararlanmak için aşağıdaki formu doldurun. Görüşelim...

Bir yandan mevcut yazılımlarımızı geliştirirken, bir yandan da firmalara özel yeni yazılımlar yapmaktayız. Bu ürünlerin müşteriye ulaştırma süreçlerinde siz de yanımızda olmak ister misiniz?

BİZE ULAŞIN


SON YENİLİKLER

...

Karekod Sistemimizin Test Süreci Tamamlanmıştır

LOGO'yla entegre olarak el terminalsiz ve web tabanlı çalışan karekod sistemimizin test süreçleri tamamlanmış, kullanıma hazır hale gelmiştir. Artık sayım ve sipariş işlemlerinizi karekod sistemi ile daha hızlı yapabileceksiniz.

Devamı...
...

Envanter ve Ürün Bazlı Kârlılık Raporu Hizmetinizde

Deponuzdaki envanterin mali değerini görebileceğiniz ve her kalem malzemenin yapılan satışlarından yaptığınız kârı inceleyebileceğiniz raporlarımız tamamlanmıştır. Bırakın, yatırım yapacağınız ürüne yazılım karar versin.

Devamı...
...

Detaylı Gider Raporu ile Giderleriniz Kontrol Altında

Gider raporlarını grup halinde ve detaylı olarak görebileceğiniz raporumuz tamamlanmıştır. Örneğin belli periyotlardaki toplam akaryakıt giderlerini görebileceğiniz gibi, hangi plakalı aracın ne kadar yakıt harcadığını da görebilirsiniz.

Devamı...