BİR SORUNUNUZ VARSA ÇÖZÜM İÇİN YANINIZDAYIZ

HİZMETLERİMİZ

ÜRÜNLERİMİZ İLE YARDIMCI OLMAYA HAZIRIZ

Muhasebe alanında birçok farklı sorunu çözen çeşitli ürünlerle kaliteli hizmet sunmaya odaklanmış, iş ortaklarımız ve müşterilerimizle birlikte çalışan bir aileyiz. Profesyonel kadromuz ile müşterilerimizin aradığı değeri yaratmak için çalışıyoruz. Firmanızın büyüklüğü ne olursa olsun, size sunabileceğimiz avantajları keşfetmek için mutlaka ürünlerimiz inceleyin.

Ana hedefimiz, muhasebe kayıtları düzgün oluşturulmuş firmaların doğru raporlama ile giderlerini azaltabileceği ve kârını arttırabileceği bir platform geliştirmektir. Uzman muhasebe ekibimiz sisteminizi analiz ederek kayıtların doğru girilmesi için personelinize gerekli eğitimi verecek, belirli periyotlarda kontrollerini sağlayacaktır.

Finans

Mali verileriniz artık size bir cep telefonunu kadar yakın.

Stok Yönetimi

Mevcut stok miktarını ve stok değerinizi izleyin

Sipariş İşlemleri

Ürünlerinizi internet üzerinden satışa açın.

Raporlama

Mali verilerinizi raporlayıp, geleceğinizi planlayın.

MEŞGUL İŞLETMECİLER İÇİN

FİNANS MODÜLÜ

Muhasebe biriminden gelecek raporları beklemeden, size özel kullanıcı adınızla giriş yapacağınız finans modülünde banka ve kasa bilgilerini, çek ve senet ödemelerini ve tahsilatlarını istediğiniz anda görün.

Tahsil edilecek ve ödenecek kredi kartlarının ödeme ve tahsilat planlarını takip edin, dönem planlamasında bu verileri kullanın.

Personeliniz LOGO arayüzünü kullanmadan ön muhasebe işlemlerini yazılım üzerinden gerçekleştirsin.

CARİLERİNİZİ TAKİP EDİN

MÜŞTERİ VE SATICI CARİ MODÜLÜ

Müşterilerinizden alacakları ve satıcılarınıza borçlarınızı tek ekranda takip edin, cari detaylarını inceleyin.

Müşterilerinize vereceğiniz yetkiler ile internet üzerinden kendi cari hareketlerini kontrol etmesini sağlayın.

Müşterilerinize katalog bazlı ve ürün bazlı özel indirim oranı tanımlayın, müşterinizin o fiyat üzerinden alış yapmasını sağlayın.

Yabancı müşterileriniz için kendi dillerinde müşteri paneli oluşturun.

Müşterilerinizin il bazında dağılımlarını harita üzerinden kontrol edin, bölge bazlı raporlar alın.

Müşterilerinize cari ekstrelerini, excel formatında, kayıtlı e-posta adreslerine periyodik veya tek seferlik olarak gönderilmelerini sağlayın.

Müşterilerinize panellerinde pop-up olarak görecekleri duyurular tanımlayabilirsiniz. Bu duyuruları belli şehirdeki müşterilerin, belli müşteri temsilcisinin müşterilerinin veya sadece belirtilen müşterilerin göreceği şekilde ayarlayın.

Müşterilerinizle yapılan görüşmeleri kayıt altına alın.

STOKLARINIZ ELİNİZİN ALTINDA

STOK MODÜLÜ

LOGO arayüzüne girmeye gerek kalmadan isterseniz tek ürünü, isterseniz excel'den toplu olarak ürünlerinizi LOGO'ya ekleyin. Ürün özelliklerini ve fiyatları aynı döküman üzerinden tek yüklemeyle LOGO'ya aktarın.

Tüm depolarınızdaki mevcut stok durumlarını, bekleyen siparişleri, ürünün satış miktarını tek ekranda görün, stok planlamasını bu bilgilere göre yapın.

Barkod sistemi ile entegre olan stok sisteminde barkodunu okuttuğunuz ürünlerin tüm bilgilerini ekranda görün.

SİPARİŞLERİNİZ SİZE GELSİN

ONLİNE SİPARIŞ MODÜLÜ

Siparişlerinizi müşterileriniz internet üzerinden oluştursun, siparişler gereken birimlere ve müşterinize e-posta olarak bildirilsin.

Satınalma siparişlerini, satınalma biriminiz tek butonla tedarikçinize e-posta olarak iletsin. Hem satış hem satınalma siparişleri LOGO'ya düşsün.

Müşterilerinize katalog bazlı ve ürün bazlı özel indirim oranı tanımlayabilir, müşterinizin o fiyat üzerinden alış yapmasını sağlayın.

Faturalanmamış satış siparişleri ve bekleyen satılanma siparişlerini takip ederek iş akışının durumu hakkında bilgi sahibi olun.

Müşterilerinizin panellerinden fiyat farkı ve iade taleplerinin yetkili birim onayından sonra LOGO'ya yazılmasını sağlayın.

Sipariş modüllerimiz LOGO'ya elle girişleri minimize ederek personel tarafında iş gücünü azaltmaktadır. Satış ve satınalma süreçlerinin hızlı ve hatasız yürümesini sağlamaktadır.

RAPORLARINIZA HER YERDEN ERİŞİN

RAPORLAR

Seçtiğiniz tarih aralıklarında satışlarınızı görün. Tüm yıl boyunca satışlarınızın değişim grafiğini inceleyin.

Hangi müşterinizin hangi ürün gruplarından ne kadar alışveriş yaptığını tespit edin.

Yıllık giderlerinizin üst ve alt gider gruplarındaki dağılımlarını görün. Örneğin akaryakıt giderlerini toplu olarak görebileceğiniz gibi hangi plakanın ne kadar yakıt gideri olduğunu görebilirsiniz.

Stok envanterinizin toplam miktarını ve mali değerini raporlayın.

Detay mizanı, ürün bazlı ve cari bazlı kârlılık raporlarını ve ayrıntılı gelir tablosunu anlık olarak hesaplayın. Yazılım, kârlılık raporu ile kazanç elde edemediğiniz ürün ve cariler ile ilgili kararları vermenize yardımcı olsun.

STOKLARINIZ KONTROLÜNÜZDE

BARKOD SİSTEMİ

Envanter sayımlarınız, malzeme sevkleriniz ve sipariş kontrolleriniz barkod sistemi ile daha kolay. Entegrasyonu ve kullanımı kolay kablosuz barkod okuyucularımız ile stoklarınızı kontrol altında tutun.

Stok hareketlerinin yoğun olduğu işletmelerde bilgiye hızlı erişmeyi sağlar ve hata payını azaltır. İş gücüne olan ihtiyaç azalacağından personel giderleri düşer.

Barkodunu okuttuğunuz ürünün geçmişteki stok hareketlerine, satıldığı müşterilere ve mevcut stok durumuna hızlı bir şekilde erişme şansına sahip olursunuz.

BİZE ULAŞIN


SON YENİLİKLER

...

Karekod Sistemimizin Test Süreci Tamamlanmıştır

LOGO'yla entegre olarak el terminalsiz ve web tabanlı çalışan karekod sistemimizin test süreçleri tamamlanmış, kullanıma hazır hale gelmiştir. Artık sayım ve sipariş işlemlerinizi karekod sistemi ile daha hızlı yapabileceksiniz.

Devamı...
...

Envanter ve Ürün Bazlı Kârlılık Raporu Hizmetinizde

Deponuzdaki envanterin mali değerini görebileceğiniz ve her kalem malzemenin yapılan satışlarından yaptığınız kârı inceleyebileceğiniz raporlarımız tamamlanmıştır. Bırakın, yatırım yapacağınız ürüne yazılım karar versin.

Devamı...
...

Detaylı Gider Raporu ile Giderleriniz Kontrol Altında

Gider raporlarını grup halinde ve detaylı olarak görebileceğiniz raporumuz tamamlanmıştır. Örneğin belli periyotlardaki toplam akaryakıt giderlerini görebileceğiniz gibi, hangi plakalı aracın ne kadar yakıt harcadığını da görebilirsiniz.

Devamı...